Přehled kroužků

Aktuální nabídka zájmových kroužků pro školní rok 2019/2020:

AKTUÁLNÍ NABÍDKU ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ NALEZNETE PO PŘIHLÁŠENÍ DO KLIENTSKÉHO CENTRA CVČ KRAVAŘE. NABÍDKA NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH BUDE K DISPOZICI V PRŮBĚHU ZÁŘÍ 2019.

Pozor, vyhrazujeme si právo informace měnit. Aktuální jsou vždy informace zveřejněné zde na stránkách CVČ!

PŘEHLED ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ CENTRA VOLNÉHO ČASU KRAVAŘE

školní rok 2019/2020

PONDĚLÍ
ČAS: NÁZEV ZÁJMOVÉHO KROUŽKU: VĚK: CENA/ROK: MÍSTO: VEDOUCÍ ZÁJMOVÉHO KROUŽKU:
13:00 – 14:15 VÝTVARNÉ TVOŘENÍ ŠTĚPÁNKOVICE I. od 1. třídy 750,– ZŠ Štěpánkovice Hana Ličková
14:00 – 15:30 KURZ KERAMIKY KOUTY I. od 1. třídy 700,–/ 10 lekcí ZŠ Kravaře – Kouty Andrea Kubcová
14:15 – 15:30 VÝTVARNÉ TVOŘENÍ ŠTĚPÁNKOVICE II. od 1. třídy 750,– ZŠ Štěpánkovice Hana Ličková
OD 10.2.2020, 14:00 – 15:30 KURZ KERAMIKY KOUTY II. od 1. třídy 700,–/ 10 lekcí ZŠ Kravaře – Kouty Andrea Kubcová
14:30 – 15:30 POVÍDÁNÍ, TO JE HRANÍ! I. MŠ – 1. třída 1 000,– CVČ Kravaře Bc. Radka Paláčková
14:30 – 15:45 GYMNASTICKO – TANEČNÍ KOBEŘICE I. 1. – 5. třída 700,– ZŠ Kobeřice Pavla Fiedlerová
15:30 – 16:30 HRA NA KYTARU – ZAČÁTEČNÍCI I. od 4. třídy 750,– CVČ Kravaře Bc. Markéta Unruhová
16:00 – 17:30 FLORBAL – BENJAMÍNCI předškolní – 2. třída 800,– velká tělocvična ZŠ Kravaře David Thomas, Ing. Ondřej Frank, Mgr. Jana Ševčíková
SUDÉ PONDĚLKY (+LICHÉ PÁTKY), 16:00 – 17:30 MAŽORETKY KRAVAŘE od 4 let 800,– malá tělocvična ZŠ Kravaře Bc. Dagmar Halfarová
16:00 – 17:30 MAŽORETKY ŠTÍTINA od 1. třídy 800,– sál ZŠ Štítina Alexandra Binková
16:30 – 17:30 HRA NA KYTARU POKROČILÍ I. pokročilí 750,– CVČ Kravaře Bc. Markéta Unruhová
16:30 – 17:45 HOROLEZECKÝ KROUŽEK 1. – 6. třída 950,– sportovní hala ZŠ Bolatice Pavla Fiedlerová, Marek Tkaczik
ÚTERÝ
ČAS: NÁZEV ZÁJMOVÉHO KROUŽKU: VĚK:

CENA/ROK:

MÍSTO: VEDOUCÍ ZÁJMOVÉHO KROUŽKU:
12:30 – 15:30 ŠKOLIČKA PRO PŘEDŠKOLÁKY předškolní 850,– CVČ Kravaře Eva Jurášková, Bc. Markéta Unruhová
13:00 – 14:00 FLÉTNIČKA MŠ KOUTY děti MŠ 650,– MŠ Kravaře – Kouty Renata Žůrková
13:30 – 14:15 ANGLIČTINA HROU PRO DĚTI ZŠ – KRAVAŘE 1. – 2. třída 750,– CVČ Kravaře Mgr. Jana Ševčíková
14:30 – 15:30 KERAMICKÝ KROUŽEK I. 1. – 9. třída 850,– CVČ Kravaře Bc. Radka Paláčková
15:00 – 15:45 POVÍDÁNÍ, TO JE HRANÍ! – MŠ VELKÉ HOŠTICE děti MŠ 1 000,– MŠ Velké Hoštice Klára Thimelová
15:00 – 17:00 MYSLIVECKO – TURISTICKÝ KROUŽEK 1. – 9. třída 650,– ZŠ Kravaře – Kouty Ing. Josef Martínek
15:30 – 16:30 KERAMICKÝ KROUŽEK II. 1. – 9. třída 850,– CVČ Kravaře Bc. Radka Paláčková
15:45 – 16:45 HOKEJOVÝ KROUŽEK od 1. třídy 1 500,– Buly Aréna Kravaře Lukáš Wittek
16:00 – 16:45 TANEČNÍ PŘÍPRAVKA STREET DANCE 5 let – 2. třída 750,– CVČ Kravaře Terezie Pastrnková
16:00 – 17:00 JAK TOČIT JAKO YOUTUBER 3. – 9. třída 800,– CVČ Kravaře Bc. Tomáš Nestroj, DiS.
16:00 – 17:00 LET´S DANCE BOHUSLAVICE 1. – 7. třída 750,– ZŠ Bohuslavice Bc. Markéta Unruhová
17:00 – 18:00 TANEČNÍ KROUŽEK STREET DANCE 3. – 5. třída 750,– CVČ Kravaře Terezie Pastrnková
17:30 – 19:00 BOJOVÁ UMĚNÍ KRAVAŘE od 1. třídy 800,– malá tělocvična ZŠ Kravaře Martin Bolacký
STŘEDA
ČAS: NÁZEV ZÁJMOVÉHO KROUŽKU: VĚK: CENA/ROK: MÍSTO: VEDOUCÍ ZÁJMOVÉHO KROUŽKU:
OD 12.2.2020, 13:45 – 14:45 ATLETIKA KOUTY – MLADŠÍ 1. – 2. třída 750,–/pololetí tělocvična ZŠ Kravaře – Kouty Jiří Malysa
14:00 – 14:45 FLÉTNIČKA – ZŠ 1. – 4. třída 750,– CVČ Kravaře Bc. Radka Paláčková
14:00 – 15:00 SPORTOVKY 1. – 5. třída 700,– malá tělocvična ZŠ Kravaře Pavla Fiedlerová
14:15 – 15:00 TANEČNÍ PŘÍPRAVKA LET´S DANCE KOUTY děti MŠ 650,– MŠ Kravaře – Kouty Bc. Markéta Unruhová
14:45 – 15:30 FLÉTNIČKA – MŠ děti MŠ 750,– CVČ Kravaře Bc. Radka Paláčková
15:00 – 15:45 ANGLIČTINA HROU PRO DĚTI MŠ – KOUTY I. děti MŠ 650,– MŠ Kravaře – Kouty Mgr. Jana Ševčíková
OD 12.2.2020, 15:00 – 16:00 ATLETIKA KOUTY – STARŠÍ 3. – 5. třída 750,–/pololetí tělocvična ZŠ Kravaře – Kouty Jiří Malysa
15:15 – 16:45 GYMNASTIKA 1. – 5. třída 800,– malá tělocvična ZŠ Kravaře Hana Fiedlerová, Pavla Fiedlerová
15:45 – 16:30 HRA NA KEYBOARD – ZAČÁTEČNÍCI od 2. třídy 750,– CVČ Kravaře Bc. Radka Paláčková
16:00 – 17:00 STREET DANCE ŠTĚPÁNKOVICE 3. – 9. třída 750,– ZŠ Štěpánkovice Hana Ličková
OD 12.2.2020, 16:15 – 17:45 MAŽORETKY KOUTY 1. – 5. třída 350,–/pololetí tělocvična ZŠ Kravaře – Kouty Linda Urbanská
16:30 – 17:15 HRA NA KEYBOARD – POKROČILÍ pokročilí 750,– CVČ Kravaře Bc. Radka Paláčková
17:00 – 18:30 FLORBAL – VÝBĚR výběr 1 800,– velká tělocvična ZŠ Kravaře David Thomas, Ing. Ondřej Frank
17:30 – 19:00 BOJOVÁ UMĚNÍ ŠTĚPÁNKOVICE   od 1. třídy 700,– tělocvična ZŠ Štěpánkovice Martin Bolacký
ČTVRTEK
ČAS: NÁZEV ZÁJMOVÉHO KROUŽKU: VĚK: CENA/ROK: MÍSTO: VEDOUCÍ ZÁJMOVÉHO KROUŽKU:
12:20 – 13:05 ANGLIČTINA HROU PRO DĚTI MŠ KRAVAŘE I. děti MŠ 650,– MŠ Kravaře Mgr. Jana Ševčíková
13:15 – 14:00 ANGLIČTINA HROU PRO DĚTI MŠ KRAVAŘE II. děti MŠ 650,– MŠ Kravaře Mgr. Jana Ševčíková
13:30 – 14:45 GYMNASTICKO – TANEČNÍ ŠTĚPÁNKOVICE 1. – 5. třída 700,– ZŠ Štěpánkovice Pavla Fiedlerová
14:00 – 15:30 VÝTVARNÝ KROUŽEK ŠIKULOVÉ 1. – 4. třída 750,– CVČ Kravaře Bc. Radka Paláčková
15:00 – 16:00 POVÍDÁNÍ, TO JE HRANÍ! II. MŠ – 1. třída 1 000,– CVČ Kravaře Romana Vilášková
14:30 – 15:15 ANGLIČTINA HROU PRO DĚTI MŠ – V. HOŠTICE děti MŠ 650,– MŠ Velké Hoštice Mgr. Jana Ševčíková
14:30 – 16:00 VÝTVARNÝ KROUŽEK KOUTY 1. – 5. třída 750,– ZŠ Kravaře – Kouty Aneta Peterková
15:15 – 16:30 GYMNASTICKO – TANEČNÍ KOBEŘICE II. 1. – 5. třída 700,– ZŠ Kobeřice Pavla Fiedlerová
15:30 – 16:30 HRA NA KYTARU – ZAČÁTEČNÍCI II. od 4. třídy 750,– CVČ Kravaře Bc. Markéta Unruhová
16:30 – 17:30 HRA NA KYTARU – POKROČILÍ II. pokročilí 750,– CVČ Kravaře Bc. Markéta Unruhová
16:30 – 19:00 STOLNÍ TENIS od 2. třídy 800,– malá tělocvična ZŠ Kravaře Hubert Weczerek
17:00 – 18:00 ANGLIČTINA DOSPĚLÍ –POKROČILÍ dospělí 2 000,– CVČ Kravaře Mgr. Petra Lichá
18:00 – 19:00 ANGLIČTINA DOSPĚLÍ – ZAČÁTEČNÍCI dospělí 2 000,– CVČ Kravaře Mgr. Petra Lichá
18:00 – 20:00 KERAMICKÝ KURZ PRO DOSPĚLÉ I. (do 30.1.2020) dospělí 900,–/pololetí CVČ Kravaře Andrea Kubcová
OD 13.2.2020, 18:00 – 20:00 KERAMICKÝ KURZ PRO DOSPĚLÉ II. dospělí 900,–/pololetí CVČ Kravaře Andrea Kubcová
PÁTEK
ČAS: NÁZEV ZÁJMOVÉHO KROUŽKU: VĚK: CENA/ROK: MÍSTO: VEDOUCÍ ZÁJMOVÉHO KROUŽKU:
14:00 – 17:00 LETECKÝ MODELÁŘ KRAVAŘE od 3. třídy 750,– klubovna u velké tělocvičny ZŠ Kravaře František Segeťa
LICHÉ PÁTKY (+SUDÉ PONDĚLKY), 16:00 – 17:30 MAŽORETKY KRAVAŘE od 4 let 800,– malá tělocvična ZŠ Kravaře Bc. Dagmar Halfarová
16:00 – 18:00 LETECKÝ MODELÁŘ ŠTĚPÁNKOVICE od 3. třídy 750,– ZŠ Štěpánkovice Miroslav Kučera
SOBOTA
ČAS: NÁZEV ZÁJMOVÉHO KROUŽKU: VĚK: CENA/ROK: MÍSTO: VEDOUCÍ ZÁJMOVÉHO KROUŽKU:
9:00 – 11:00 RYBÁŘI – ZAČÁTEČNÍCI od 1. třídy 200,– CVČ Kravaře Rostislav Hrudík
9:00 – 11:00 RYBÁŘI – POKROČILÍ od 2. třídy 100,– CVČ Kravaře Roman Šalata
16:30 – 18:00 FLORBAL – BENJAMÍNCI VÝBĚR výběr 1 000,– velká tělocvična ZŠ Kravaře David Thomas
18:00 – 19:30 FLORBAL – MLADŠÍ A STARŠÍ 3. – 9. třída 850,– velká tělocvična ZŠ Kravaře David Thomas
NEDĚLE
ČAS: NÁZEV ZÁJMOVÉHO KROUŽKU: VĚK:

CENA/ROK:

MÍSTO: VEDOUCÍ ZÁJMOVÉHO KROUŽKU:

 10:00 – 11:00

ŠKOLA BRUSLENÍ – PODZIMNÍ KURZ I. – VI. (do 12. 1. 2020) 5 – 12 let

 900,–/10 lekcí

Buly Aréna Kravaře

Bc. Petra Grigarčíková, Petra Guldová, Antonín Küffel, Andreas Muczka, Světlana Eva Nováková, Markéta Sanioglu

OD 19.1.2020, 10:00 – 11:00

ŠKOLA BRUSLENÍ – JARNÍ KURZ I. – VI. 5 – 12 let

900,–/10 lekcí

Buly Aréna Kravaře

Bc. Petra Grigarčíková, Petra Guldová, Antonín Küffel, Andreas Muczka, Světlana Eva Nováková, Markéta Sanioglu