Přehled kroužků

Aktuální nabídka zájmových kroužků pro školní rok 2017/2018:

Pozor, vyhrazujeme si právo informace měnit. Aktuální jsou vždy informace zveřejněné zde na stránkách CVČ!

PŘEHLED ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ CENTRA VOLNÉHO ČASU KRAVAŘE

školní rok 2017/2018

PONDĚLÍ
ČAS: NÁZEV ZÁJMOVÉHO KROUŽKU: VĚK: CENA/ROK: MÍSTO: VEDOUCÍ ZÁJMOVÉHO KROUŽKU:
14:00 –16:00 Pěvecký sbor Kobeřice 4. - 9. tř. 300 ZŠ Kobeřice Mgr. Tošerová Anna
14:30 –15:30 Povídání, to je hraní! MŠ – 1. tř. 1100 CVČ Kravaře Mgr. Michalčíková Lucie,  Bc. Paláčková Radka 
14:30 –16:00 Florbal – Benjamínci 5 let - 2. tř. 800 malá tělocvična  ZŠ Kravaře Thomas David,              Mgr. Ševčíková Jana
16:30–18:00 Taneční skupina FRESH! 4. – 9. tř. 800 malá tělocvična  ZŠ Kravaře Hahnová Kateřina
17:00 –18:15 Horolezecký kroužek od 1. tř. 950 sportovní hala    Bolatice Fiedlerová Pavla
17:00 –19:00 Hra na kytaru – pokročilí od 4. tř. 750 CVČ Kravaře Unruhová Markéta
17:30 –19:00 Mažoretky Chuchelná od 1. tř. 750 ZŠ Chuchelná Mgr. Šrámková Michaela
ÚTERÝ
ČAS: NÁZEV ZÁJMOVÉHO KROUŽKU: VĚK:

CENA/ROK:

MÍSTO: VEDOUCÍ ZÁJMOVÉHO KROUŽKU:
12:30 –15:30 Školička pro předškoláky předškolní  děti 850 CVČ Kravaře Eva Jurášková,              Mgr. Klára Kubiczková
13:00 –14:30 Výtvarný kroužek Štěpánkovice 1. – 5. tř. 400 /        pololetí ZŠ Štěpánkovice Bc. Pavlína Steschnerová
13:30 –14:15 Angličtina hrou pro děti ZŠ  - Kravaře 1. – 2. tř. 750 CVČ Kravaře Mgr. Ševčíková Jana
14:30 –16:00 Keramický kroužek 1. – 9. tř. 850 CVČ Kravaře Bc. Paláčková Radka
14:30 –15:30 Mažoretky MŠ Velké Hoštice od 4 let 750 MŠ Velké Hoštice Bc. Halfarová Dagmar
15:00 –17:00 Myslivecko – turistický kroužek 1. – 9. tř. 650 ZŠ Kravaře – Kouty Ing. Martínek Josef
15:00 – 16:00 Taneční kroužek              Let´s dance – Bohuslavice 1. – 9. tř. 750 ZŠ Bohuslavice Unruhová Markéta
15:45 –16:45 Hokejový kroužek od 1. tř. 1000 Buly Aréna Kravaře Wittek Lukáš
16:00 –17:30 Mažoretky Kravaře od 4 let 800 malá tělocvična  ZŠ Kravaře Bc. Halfarová Dagmar
16:00 –17:00 Hra na kytaru –    začátečníci I. od 4. tř. 750 CVČ Kravaře Mgr. Kubiczková Klára
17:00 –18:00 Hra na kytaru –    začátečníci II. od 4. tř. 750 CVČ Kravaře Mgr. Kubiczková Klára
17:00 –18:30 Mažoretky Štěpánkovice od 1. tř. 750 ZŠ Štěpánkovice Nováková Pavlína
17:30 –19:00 Bojová umění Kravaře od 1. tř. 800 malá tělocvična  ZŠ Kravaře Bolacký Martin
18:00 –19:00 Angličtina dospělí a mládež od 15 let 1700 CVČ Kravaře Mgr. Lichá Petra
STŘEDA
ČAS: NÁZEV ZÁJMOVÉHO KROUŽKU: VĚK: CENA/ROK: MÍSTO: VEDOUCÍ ZÁJMOVÉHO KROUŽKU:
13:00 – 13:45 Angličtina hrou pro děti MŠ - Kouty 650 MŠ Kravaře - Kouty Mgr. Ševčíková Jana
13:30 –14:15 Flétnička ZŠ 1. – 3. tř. 750 CVČ Kravaře Bc. Paláčková Radka
14:15 –15:00  Flétnička MŠ od 5 let 750 CVČ Kravaře Bc. Paláčková Radka
14:00 – 14:45 Angličtina hrou pro děti ZŠ –Kouty 1. – 2. tř. 750 ZŠ Kravaře – Kouty Mgr. Ševčíková Jana
14:00 – 15:00 Sportovky 1. – 6. tř. 700 malá tělocvična  ZŠ Kravaře Mgr. Kubiczková Klára
14:30 – 15:30 Výtvarný kroužek Kouty 1. – 5. tř. 750 ZŠ Kravaře – Kouty Kupková Pavla
15:00 – 16:00 Taneční přípravka    Let ´s dance Kouty od 5 let 650 MŠ Kravaře – Kouty Unruhová Markéta
15:30 – 17:00 Gymnastika od 1. tř. 800 malá tělocvična  ZŠ Kravaře Fiedlerová Hana,            Fiedlerová Pavla
15:30 – 16:30 Taneční přípravka Street dance 5 let – 2. tř. 750 CVČ Kravaře Ing. Ritzková Táňa
16:00 – 17:00 Hra na keyboard od 2. tř. 750 CVČ Kravaře Bc. Paláčková Radka
16:00 – 18:00 Od kresby k malbě –          výtvarný kroužek pro starší od 6. tř. 750 CVČ Kravaře Petra Rybaříková
17:00 – 18:30 Taneční skupina      Street dance 3. – 6. tř. 750 CVČ Kravaře Konupková Tereza
17:00 – 18:30 Florbal – výběr výběr 1600 velká tělocvična  ZŠ Kravaře Thomas David,              Frank Ondřej
17:30 – 19:00 Bojová umění Štěpánkovice od 1. tř. 700 tělocvična ZŠ Štěpánkovice Bolacký Martin
ČTVRTEK
ČAS: NÁZEV ZÁJMOVÉHO KROUŽKU: VĚK: CENA/ROK: MÍSTO: VEDOUCÍ ZÁJMOVÉHO KROUŽKU:
13:00 – 13:45 Angličtina hrou pro děti MŠ  - Kravaře 650 MŠ Kravaře Mgr. Ševčíková Jana
13:30 – 15:00 Gymnasticko – taneční Štěpánkovice 1. – 5. tř. 700 ZŠ Štěpánkovice Fiedlerová Pavla
14:00 – 15:30 Výtvarný kroužek Šikulové 1. – 3. tř. 750 CVČ Kravaře Bc. Paláčková Radka
14:30 – 15:15 Angličtina hrou pro děti MŠ  - V. Hoštice 650 MŠ Velké Hoštice Mgr. Ševčíková Jana
14:30 – 16:30 Geocaching – turisticko dobrodružný kroužek 2. – 5. tř. 750 CVČ Kravaře Mgr. Kubiczková Klára
16:30 – 18:00 Stolní tenis od 2. tř. 800 malá tělocvična ZŠ Kravaře Weczerek Hubert
17:30 – 19:30 Keramika pro dospělé dospělí 140 / lekce CVČ Kravaře Válková Vladimíra
PÁTEK
ČAS: NÁZEV ZÁJMOVÉHO KROUŽKU: VĚK: CENA/ROK: MÍSTO: VEDOUCÍ ZÁJMOVÉHO KROUŽKU:
14:00 – 16:30 Letecký modelář Kravaře od 3. tř. 750 klubovna u velké tělocvičny ZŠ Kravaře Mgr. Segeťa František
16:00 – 18:00 Letecký modelář Štěpánkovice od 3. tř. 750 ZŠ Štěpánkovice Kučera Miroslav
16:00 – 17:30 Tvůrčí dílna – výtvarný kurz Bohuslavice od 1. tř. 650 / 14 lekcí ZŠ Bohuslavice Janošová Marie
13:30 – 15:00 Kurz keramiky – Kouty od 1. tř. 700 / 10 lekcí ZŠ Kravaře – Kouty Bc. Steschnerová Pavlína
SOBOTA
ČAS: NÁZEV ZÁJMOVÉHO KROUŽKU: VĚK: CENA/ROK: MÍSTO: VEDOUCÍ ZÁJMOVÉHO KROUŽKU:
9:00 – 11:00 Rybáři – začátečníci od 1. tř. 200 CVČ Kravaře Hrudík Rostislav
9:00 – 11:00 Rybáři – pokročilí od 2. tř. 100 CVČ Kravaře Šalata Roman
16:30 – 18:00 Florbal – mladší 3. – 5. tř. 850 velká tělocvična ZŠ Kravaře Thomas David
18:00 – 19:30 Florbal – starší 6. – 9. tř. 850 velká tělocvična ZŠ Kravaře Thomas David
NEDĚLE
ČAS: NÁZEV ZÁJMOVÉHO KROUŽKU: VĚK:

CENA/ROK:

MÍSTO: VEDOUCÍ ZÁJMOVÉHO KROUŽKU:
10:00 – 11:00 Škola bruslení od 5 let

750 / 10 lekcí

Buly Aréna Kravaře Guldová P., Ručková H., Laumerová M., Küffel A., Nováková S. E., Muczka A.

 Hledáme ke spolupráci externí pracovníky s pedagogickým vzděláním.

Logo

Kalendář akcí

««« prosinec 2017 »»»
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Všechny události

FBC Kravaře